Wszystkie usługi z zakresu kosmetologii

Oczyszczanie skóry twarzy

Oczyszczanie manualne

Usunie nadmierną warstwę rogową naskórka, odblokuje i oczyści pory skóry, usunie bakterie, pozostałości makijażu, środków chemicznych (filtry przeciwsłoneczne). Zablokowane ujścia gruczołów łojowych skóry powodują często rozwój trądziku o różnym stopniu nasilenia. Oprócz profesjonalnego zabiegu, doradzimy jak pielęgnować skórę lub skierujemy do lekarza dermatologa.

Biooczyszczanie

Polega na bezinwazyjnym oczyszczeniu skóry twarzy przy pomocy enzymów, kwasów owocowych lub peelingu kawitacyjnego, a następnie ukojenie i wyciszenie skóry odpowiednio dobranymi preparatami.

Peeling kawitacyjny

Jako samodzielny, krótki zabieg. Doskonale odświeżający skórę. Działający również pomocniczo w leczeniu niektórych problemów skóry.

Efekty kawitacji :

  • dezynfekcja skóry
  • doskonałe nawilżenie, zmiękczenie, wygładzenie skóry
  • stymulacja regeneracji tkanek
  • poprawa krążenia krwi i limfy
  • głębokie oczyszczenie porów skóry

Skóra wyraźnie młodsza i promienna już po pierwszym zabiegu.

Częstotliwość zabiegów:

Jednorazowo lub w serii 1-2 razy w tygodniu przez 5-6 tygodni.

Przeciwwskazania to: ciąża, choroby nowotworowe, rozrusznik serca.

Sonoforeza

Polega na wykorzystaniu fali ultradźwiękowej o różnej częstotliwości do wprowadzania w skórę substancji aktywnych. Jest terapią nieinwazyjną, bezpieczną i łagodną. Zwiększa skuteczność zabiegu. Ciepło wytwarzane przez ultradźwięki odpręża skórę i mięśnie a mikromasaż poprawia ukrwienie i metabolizm skóry i sąsiadujących tkanek, dotlenia i przyspiesza regenerację.

Trądzik

To jeden z najczęstrzych problemów dotykających skórę twarzy, może występować u osób w okresie dojrzewania jak i po jego zakończeniu. Stres, zanieczyszczenie środowiska, zaburzenia funkcjonowania układu hormonalnego, niezbilansowana dieta, nadmierna praca gruczołów łojowych, niewłaściwa pielęgnacja – to najczęstrze przyczyny.Oferujemy profesjonalną walkę z trądzikiem. Oprócz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, doradzimy jak pielęgnować właściwie ten rodzaj skóry, skierujemy do lekarza dermatologa.

Zabieg oczyszczania skóry usunie nadmierną warstwę rogową, odblokuje i oczyści pory skóry, usunie bakterie, pozostałości makijażu, środków chemicznych ( np. filtry przeciwsłoneczne). To ułatwi wnikanie aktywnych preparatów w głąb skóry oraz zapobiegnie tworzeniu się nowych stanów zapalnych.

Proponujemy różne rodzaje oczyszczania, dobrane indywidualnie do rodzaju skóry i nasilenia problemu.