Nowości

Masaż Kobido Japoński Lifting

znany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Kobido to niepowtarzalna sztuka masażu, która oznacza "Starożytną drogę do piękna". To rytuał,podlegający ściśle określonym regułom, bazujący na tradycji medycyny chińdkiej znanym jako anma( naciskanie i pocierani). Kobido przez swoją złożoność i intensywność dziala na głębsze warstwy naszej skóry i mięśni, powodując zniwelowanie zmarszczek mimicznych, poprawiając owal twarzy, redukując,,ciężkie oczy"


Peptide Lift

Selvert Thermal tym zabiegiem rzuca wyzwanie upływowi czasu, przez wykorzystanie w zabiegu 4 peptydów i innych składników aktywnych,których zadaniem jest rekonstrukcja skóry i redukcja linii mimicznych. Peptydy dają efekt mikroujędrnienia zwiększając spójność komórek skóry,poprawiającjej jędrność oraz kontur twarzy w naturalny, nieinwazyjny sposób.

Jessica Cosmetics International

to amerykańska marka prosto z Beverly Hills! Filozofią firmy jest bezpieczna i zdrowa pilęgnacja paznokci, uwzględniająca indywidualne potrzeby klientek. Każda z nas ma troszkę inne paznokcie i właśnie firma Jessica stworzyła gamę różnorodnych produktów,kompleksowo odpowiadającym potrzebom indywidualnych kuracji. 

Zapraszamy.

Studio urody Sensitive
Jolanta Krawczyk

10-290 Olsztyn
Aleja Wojska Polskiego 11/2